Informatyk

Opis stanowiska:

  • Obsługa systemów informatycznych
  • Diagnostyka oraz rozwiązywanie problemów systemowych, aplikacyjnych i sieciowych
  • Wdrożenia oraz aktualizacje obejmujące sprzęt komputerowy, oprogramowanie, urządzenia sieciowe, drukarki,
  • Obsługa systemów monitoringu
  • Obsługa oprogramowania RCP
  • Generowanie raportów.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze IT
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – informatyczne
  • Umiejętność konfiguracji oraz diagnostyki: systemów operacyjnych Windows, aplikacji, urządzeń sieciowych
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Podstawowa znajomość lub chęć poznania aplikacji biznesowych (Insert, Vendo)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i staranność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i w zewnętrznych jednostkach szkoleniowych