Operator Wtryskarki

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie i wprowadzanie parametrów procesu wtryskowego tworzyw sztucznych
  • Obsługa wtryskarek
  • Montaż, demontaż i konserwacja form wtryskowych
  • Kontrola stanu technicznego form wtryskowych
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów, zgłaszanie usprawnień procesu
  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny
  • Znajomość rysunku technicznego, – Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi i pomiarowymi
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice
  • Uczciwość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (co tygodniowa rotacja zmian)
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach wydziału produkcji