Księgowy / Księgowa

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie i wprowadzanie bieżących dokumentów księgowych do programu księgowego
  • Znajomość prawa bilansowego i podatkowego
  • Księgowanie bieżące dokumentów finansowych, faktur, wyciągów bankowych itp.
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych i rezerw
  • Uzgadnianie rejestru VAT i środków trwałych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Miesięczne uzgodnienie sald i raportowanie
  • Współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy oraz Głównym Księgowym

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość-finanse, ekonomia)
  • Znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i staranność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i w zewnętrznych jednostkach szkoleniowych