Szlifierz

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, takich jak: szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów
  •  Obsługa szlifierki manualnej i szlifierki do płaszczyzn, do wałków i otworów
  • Dobór ściernic i stosowanie optymalnych parametrów skrawania do szlifowanych materiałów
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • Bieżąca kontrola jakościowa wykonanych prac w tym wykonywanie pomiarów narzędziowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy jako szlifierz, narzędziowiec, w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych
  • Znajomość technologii procesu precyzyjnego szlifowania
  • Znajomości budowy i zasad eksploatacji szlifierek
  • Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowocześnie wyposażonym zakładzie narzędziowym
  • Wynagrodzenie doceniające posiadane umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i dzielenie się wiedzą