Ślusarz – Spawacz

Opis stanowiska:

  • Montaż form wtryskowych wg dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie czynności naprawczo-konserwacyjnych form wtryskowych
  • Analiza stanu technicznego form w czasie przeglądów
  • Regeneracja i bieżące utrzymanie narzędzi w gotowości do użycia
  • Wykonywanie przeróbek i zmian narzędzi produkcyjnych
  • Współpraca z Konstruktorem narzędzi oraz Działami Produkcji i Jakości w zakresie utrzymania odpowiednich parametrów oraz w zakresie wprowadzania zmian w narzędziach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w pracy jako ślusarz, narzędziowiec
  • Doświadczenie w typowych pracach ślusarskich, w tym przy obróbce stali i/lub aluminium przy pomocy elektronarzędzi
  • Znajomość budowy form wtryskowych, – Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw mechaniki i technik ślusarskich
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze do spawania stali i/lub aluminium (Laser, MIG/MAG, TIG)
  • Posiadanie uprawnień do obsługi suwnic
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowocześnie wyposażonym zakładzie narzędziowym
  • Wynagrodzenie doceniające posiadane umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i dzielenie się wiedzą