ELEKTRO-MECHANIK UTR

Opis stanowiska:

  • Usuwanie bieżących awarii urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  • Dokonywanie kontroli, przeglądów, remontów oraz napraw instalacji elektrycznej
    i oświetlenia
  • Konserwacja maszyn
  • Wymiana elementów mechanicznych
  • Modernizacja maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad sprawnością różnego rodzaju maszyn i urządzeń
  • Dbałość o należyty stan techniczny maszyn
  • Wykonywanie pozostałych poleceń przełożonych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne mile widziane wyższe (mechanika, elektromechanika)
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • Umiejętność szybkiej analizy sytuacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowocześnie wyposażonym zakładzie narzędziowym
  • Wynagrodzenie doceniające posiadane umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i dzielenie się wiedzą